SIGMA Biuro rachunkowe Zielona Góra

(068) 325 63 52
sigma@sigma.zgora.pl


Wiosenne promocje

NOWY KLIENT przez INTERNET – Jeśli znalazłeś nasze biuro przez Internet i rozpoczniesz z nami współpracę proponujemy przez pierwsze 3 miesiące rabat w wysokości 30% ceny usługi!

POLEĆ NAS ZNAJOMYM - oferta skierowana do naszych dotychczasowych klientów, za KAŻDEGO klienta, któremu PAŃSTWO polecą nasze biuro i z którym podpiszemy umowę na stałą współpracę dostaną Państwo od nas 1 miesiąc za 10% ceny usługi!

NOWA FIRMA - oferta skierowana do nowo powstających podmiotów, by zmniejszyć ich koszty w fazie początkowej proponujemy w okresie 3 miesiące rabat 40% od ustalonej stawki stałej obsługi w zależności od zakresu i rozmiaru planowanej działalności!

REFORMA - chcą Państwo zmienić pracę działu księgowego, usprawnić, zreformować, zapraszamy do współpracy. Proponujemy nie tylko kompleksową analizę i wdrożenie niezbędnych zmian, ale także bieżący nadzór w Państwa siedzibie. Ponadto po podpisaniu umowy stałej obsługi oferujemy wykonanie usług konsultingowych i wdrożeniowych uwzględniając do 40% rabatu przez kolejne dwa miesiące.

ZALEGŁOSCI - Problemy z zaległościami, proponujemy wyprowadzenie zaległości nawet z 30% rabatem, jeśli podpiszą Państwo z nami stałą umowę współpracy.

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK'u

W trudnych okresach finansowych obniżamy ceny według indywidualnych uzgodnień.