l o a d i n g

Kadry i płace - Sigma - Biuro rachunkowe

Sigma - Biuro rachunkowe > Kadry i płace

Z powodu wciąż rosnących wymagań dotyczących zarządzania firmą,  przywiązujemy najwyższą wagę do rzetelnej obsługi kadrowo-płacowej naszych klientów. Oprócz prowadzenia księgowości w Zielonej Górze, naszym klientom oferujemy pełen zakres usług kadrowych i płacowych. Ponadto doradzamy klientom w sprawach pracowniczych.

Prowadzimy pełne usługi kadrowe i płacowe: 

  • przygotowujemy umowy o pracę, 
  • umowy zlecenia i umowy o dzieło, 
  • naliczamy wynagrodzenia i sporządzamy listy płac, 
  • rozliczamy z ZUS i Urzędem Skarbowym , 
  • deklaracje ZUS i PIT wysyłamy elektronicznie, 
  • prowadzimy akta osobowe pracowników, 
  • ewidencje wynagrodzeń, 
  • sporządzamy świadectwa pracy

Usługi kadrowo-płacowe Zielona Góra

Wierzymy, że w dobrze zarządzanej firmie wszystkie najważniejsze kwestie organizacyjne zawsze są uporządkowane i pod pełną kontrolą. Jednocześnie z naszego doświadczenia wynika, że jeden z kluczowych elementów zarządzania firmą, czyli usługi kadrowo-płacowe, zabierają ogromną ilość czasu. Dlatego właśnie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, włączając do naszej bogatej oferty kolejną propozycję – profesjonalne i rzetelne usługi kadrowo płacowe w Zielonej Górze.

Zakres usług kadrowo płacowych w Zielonej Górze – cennik

Dokładamy wszelkich starań, aby dostępne w naszej firmie usługi były dla Klientów prowadzących działalność gospodarczą kompleksowe i obejmowały swoim zakresem wszystkie najważniejsze aspekty prowadzenia firmy. W tę ideę wpisują się zarówno usługi kadrowe, jak i usługi płacowe – zajmujemy się dokumentami i sprawami pracowniczymi oraz wszelkimi kwestiami związanymi z należnym im wynagrodzeniem. Na życzenie Klienta przygotowujemy umowy: o pracę, zlecenia lub o dzieło, prowadząc przy tym rzetelną ewidencję wynagrodzenia, a także przygotowujemy listę płac. Wynagrodzenia zatrudnionych osób samodzielnie rozliczamy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz z Urzędem Skarbowym. Coroczne, obowiązkowe deklaracje PIT oraz ZUS wysyłamy drogą elektroniczną. Wykonujemy wyliczenia związane z przysługującym urlopem pracowniczym, sporządzamy akta osobowe kadry pracowniczej oraz świadectwa pracy. W przypadku usług kadrowo płacowych cennik ustalany jest zawsze indywidualnie.

Dlaczego warto wybrać profesjonalne usługi kadrowo-płacowe w Zielonej Górze?

Jako biuro rachunkowe z ogromnym doświadczeniem w branży i rzetelnym podejściem do wykonywanych obowiązków, zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Wszelkie zlecone zadania związane z usługami kadrowymi oraz usługami płacowymi wykonujemy dokładnie i sumiennie, zgodnie z obowiązującym przepisami oraz zawsze dotrzymując terminów.

Dla przedsiębiorcy korzystanie z usług kadrowo płacowych w Zielonej Górze oznacza jeszcze większą wygodę i elastyczność w prowadzeniu swojego biznesu. Wszelkie ważne, a jednocześnie czasochłonne i wymagające odpowiedniej wiedzy fachowej kwestie zostają przekazane osobom o odpowiednich kwalifikacjach. Z kolei połączenie prowadzenia przez nas księgowości i rachunkowości z usługami kadrowo-płacowymi znacząco redukuje koszty prowadzenia działalności i pozwala naszym Klientom skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na dynamicznym rozwoju swojego biznesu.